ACS718KMATR-10B-T
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ACS718KMATR-10B-T s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ACS718KMATR-10B-T |
|---|---|
| Výrobce | Allegro MicroSystems, LLC. |
| Popis | SENSOR CURRENT HALL 10A AC/DC |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 50 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | ACS718KMATR-10B-T | Výrobce | Allegro MicroSystems, LLC. |
|---|---|---|---|
| Popis | SENSOR CURRENT HALL 10A AC/DC | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 38084 pcs | Datový list | ACS718 |
| Kategorie | Snímače, převodníky | Napětí - Supply | 5V |
| Série | - | Typ senzoru | Hall Effect, Open Loop |
| Citlivost | 200mv/A | Doba odezvy | 13µs |
| Polarizace | Bidirectional | Obal | Cut Tape (CT) |
| Paket / krabice | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) | Výstup | Ratiometric, Voltage |
| Ostatní jména | 620-1713-1 | Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Počet kanálů | 1 | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) | Výrobní standardní doba výroby | 10 Weeks |
| Linearita | ±1% | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Frekvence | 40kHz | pro měření | AC/DC |
| Detailní popis | Current Sensor 10A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) | Proud - Supply (Max) | 9mA |
| Proud - Sensing | 10A | Přesnost | ±2% |