domů > produkty > Snímače, převodníky > Proudové měniče > ACS718KMATR-20B-T
ACS718KMATR-20B-T
ACS718KMATR-20B-T
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ACS718KMATR-20B-T s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ACS718KMATR-20B-T
Výrobce Allegro MicroSystems, LLC.
Popis SENSOR CURRENT HALL 20A AC/DC
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number ACS718KMATR-20B-T Výrobce Allegro MicroSystems, LLC.
Popis SENSOR CURRENT HALL 20A AC/DC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 43591 pcs Datový list ACS718
Kategorie Snímače, převodníky Napětí - Supply 5V
Série - Typ senzoru Hall Effect, Open Loop
Citlivost 100mV/A Doba odezvy 13µs
Polarizace Bidirectional Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Výstup Ratiometric, Voltage
Ostatní jména 620-1714-2 Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet kanálů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours) Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
Linearita ±1% Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence 40kHz pro měření AC/DC
Detailní popis Current Sensor 20A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Proud - Supply (Max) 9mA
Proud - Sensing 20A Přesnost ±2%