domů > produkty > Snímače, převodníky > Proudové měniče > ACS722KMATR-20AB-T
ACS722KMATR-20AB-T
ACS722KMATR-20AB-T
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ACS722KMATR-20AB-T s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ACS722KMATR-20AB-T
Výrobce Allegro MicroSystems, LLC.
Popis SENSOR CURRENT HALL 20A AC/DC
(v amerických dolarech)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Part Number ACS722KMATR-20AB-T Výrobce Allegro MicroSystems, LLC.
Popis SENSOR CURRENT HALL 20A AC/DC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 33557 pcs Datový list ACS722KMA
Kategorie Snímače, převodníky Napětí - Supply 3 V ~ 3.6 V
Série - Typ senzoru Hall Effect, Open Loop
Citlivost 66mV/A Doba odezvy 5µs
Polarizace Bidirectional Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Výstup Ratiometric, Voltage
Ostatní jména 620-1739-1 Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet kanálů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours) Linearita ±1%
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence DC ~ 80kHz
pro měření AC/DC Detailní popis Current Sensor 20A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Proud - Supply (Max) 12mA Proud - Sensing 20A
Přesnost ±2.5%