domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32524R0476K000
B32524R0476K000
B32524R0476K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32524R0476K000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32524R0476K000
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 47UF 10% 63VDC RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number B32524R0476K000 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 47UF 10% 63VDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS