domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32524R3685K000
B32524R3685K000
B32524R3685K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32524R3685K000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32524R3685K000
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 6.8UF 10% 250VDC RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Part Number B32524R3685K000 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 6.8UF 10% 250VDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 39385 pcs Datový list B32520-29 Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 250V
Napìtí - AC 160V Tolerance ±10%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm)
Série B32524 hodnocení -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména 495-4764
B32524R3685K
B32524R3685K-ND
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 32 Weeks Rozestup vývodù 1.083" (27.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.827" (21.00mm)
Funkce - dielektrikum Materiál Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Detailní popis 6.8µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial kapacitní 6.8µF