B32524R3156M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32524R3156M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B32524R3156M000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP FILM 15UF 20% 250VDC RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 960 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B32524R3156M000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP FILM 15UF 20% 250VDC RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 30048 pcs | Datový list | B32520-29 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - DC | 250V |
| Napìtí - AC | 160V | Tolerance | ±20% |
| Ukončení | PC Pins | Velikost / Rozměry | 1.240" L x 0.591" W (31.50mm x 15.00mm) |
| Série | B32524 | hodnocení | - |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial |
| Ostatní jména | B32524R3156M B32524R3156M-ND |
Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 32 Weeks | Rozestup vývodù | 1.083" (27.50mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.965" (24.50mm) |
| Funkce | - | dielektrikum Materiál | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized |
| Detailní popis | 15µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial | kapacitní | 15µF |