domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > B41456B8689M000
B41456B8689M000
B41456B8689M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B41456B8689M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B41456B8689M000
Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 68000UF 20% 63V SCREW
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Part Number B41456B8689M000 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 68000UF 20% 63V SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1446 pcs Datový list B41456,58 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 63V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 3.028" Dia (76.90mm) Série B41456
Ripple Current @ Low Frequency 20A @ 100Hz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Screw Terminals Ostatní jména 495-4226
B41456B8689M
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Životnost @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 1.248" (31.70mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 6.5 mOhms
Výška - Sedící (Max) 4.161" (105.70mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 5 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 68000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C kapacitní 68000µF