B41456B9339M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B41456B9339M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B41456B9339M000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP ALUM 33000UF 20% 100V SCREW |
Product parameter
| Part Number | B41456B9339M000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 33000UF 20% 100V SCREW | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1781 pcs | Datový list | B41456,58 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 100V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 3.028" Dia (76.90mm) | Série | B41456 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 19A @ 100Hz | hodnocení | - |
| Polarizace | Polar | Obal | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | Typ montáže | Chassis Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 18 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 12000 Hrs @ 85°C | Rozestup vývodù | 1.248" (31.70mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Impedance | 7 mOhms |
| Výška - Sedící (Max) | 4.201" (106.70mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | 6 mOhm @ 100Hz |
| Detailní popis | 33000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 6 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C | kapacitní | 33000µF |