domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > B41456B9229M000
B41456B9229M000
B41456B9229M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B41456B9229M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B41456B9229M000
Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 22000UF 20% 100V SCREW
Product parameter
Part Number B41456B9229M000 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 22000UF 20% 100V SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2681 pcs Datový list B41456,58 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 100V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 2.532" Dia (64.30mm) Série B41456
Ripple Current @ Low Frequency 17A @ 100Hz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Screw Terminals Ostatní jména 495-4228
B41456B9229M
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Životnost @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 1.122" (28.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 10 mOhms
Výška - Sedící (Max) 4.161" (105.70mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 10 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 22000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 10 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C kapacitní 22000µF