B43541B8476M080
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43541B8476M080 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B43541B8476M080 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP ALUM 47UF 20% 600V SNAP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 460 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B43541B8476M080 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 47UF 20% 600V SNAP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 29820 pcs | Datový list | B43541 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 600V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.984" Dia (25.00mm) | Série | B43541 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 600mA @ 100Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 7.2A @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can - Snap-In - 3 Lead |
| Ostatní jména | B43541B8476M 80 B43541B8476M80 |
Provozní teplota | -25°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 36 Weeks | Životnost @ Temp. | 5000 Hrs @ 85°C |
| Rozestup vývodù | 0.394" (10.00mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedance | 3.84 Ohms | Výška - Sedící (Max) | 1.063" (27.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 2.47 Ohm @ 100Hz | Detailní popis | 47µF 600V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 2.47 Ohm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C |
| kapacitní | 47µF | Aplikace | General Purpose |