domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > B43544A5337M60
B43544A5337M60
B43544A5337M60
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43544A5337M60 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B43544A5337M60
Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
(v amerických dolarech)
320 pcs
Product parameter
Part Number B43544A5337M60 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 12515 pcs Datový list B43544 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 450V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm) Série B43544
Ripple Current @ Low Frequency 1.92A @ 100Hz hodnocení -