domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > B43541B9157M000
B43541B9157M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43541B9157M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B43541B9157M000
Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
(v amerických dolarech)
320 pcs
Product parameter
Part Number B43541B9157M000 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 30104 pcs Datový list B43541 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 400V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm) Série B43541
Ripple Current @ Low Frequency 1.36A @ 100Hz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména B43541B9157M
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks
Životnost @ Temp. 8000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 730 mOhms
Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 530 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 530 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 85°C kapacitní 150µF