B43545B5277M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43545B5277M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B43545B5277M000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 240 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B43545B5277M000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 18629 pcs | Datový list | B43545 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 450V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 1.378" Dia (35.00mm) | Série | B43545 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.85A @ 100Hz | hodnocení | - |
| Polarizace | Polar | Obal | Tray |
| Paket / krabice | Radial, Can - Snap-In | Ostatní jména | B43545B5277M B43545B5277M-ND |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 36 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C | Rozestup vývodù | 0.394" (10.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Impedance | 510 mOhms |
| Výška - Sedící (Max) | 1.457" (37.00mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | 340 mOhm @ 100Hz |
| Detailní popis | 270µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 340 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C | kapacitní | 270µF |