domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > B43545B9397M087
B43545B9397M087
B43545B9397M087
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43545B9397M087 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B43545B9397M087
Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
(v amerických dolarech)
320 pcs
Product parameter
Part Number B43545B9397M087 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 17895 pcs Datový list B43545 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 400V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm) Série B43545
Ripple Current @ Low Frequency 2.24A @ 100Hz hodnocení -