domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > B43545B5397M000
B43545B5397M000
B43545B5397M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43545B5397M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B43545B5397M000
Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
(v amerických dolarech)
1 pcs60 pcs120 pcs540 pcs1020 pcs
Product parameter
Part Number B43545B5397M000 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 14878 pcs Datový list B43545 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 450V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm) Série B43545
Ripple Current @ Low Frequency 2.39A @ 100Hz hodnocení -