domů > produkty > Sestavy kabelů > Koaxiální kabely (RF) > CSI-RGFE-100-UFFR
CSI-RGFE-100-UFFR
CSI-RGFE-100-UFFR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CSI-RGFE-100-UFFR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number CSI-RGFE-100-UFFR
Výrobce Linx Technologies
Popis CBL ASSY RP-SMA-UMCC 3.937"
(v amerických dolarech)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Part Number CSI-RGFE-100-UFFR Výrobce Linx Technologies
Popis CBL ASSY RP-SMA-UMCC 3.937" Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 17572 pcs Datový list CSI-RGFE-ccc-UFFR-p
Kategorie Sestavy kabelů Styl RP-SMA to UMCC
Série - Provozní teplota -
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Délka 3.937" (100.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 50 Ohms rod Female to Male
Frekvence - Max 3GHz Funkce -
Detailní popis Cable Assembly Coaxial RP-SMA to UMCC Female to Male 1.13mm OD Coaxial Cable 3.937" (100.00mm) Barva Gray
Typ kabelu 1.13mm OD Coaxial Cable 2. Konektor Ultra Miniature Coaxial Plug, Female Socket, Right Angle