domů > produkty > Sestavy kabelů > Koaxiální kabely (RF) > CSI-RGFE-300-UFFR
CSI-RGFE-300-UFFR
CSI-RGFE-300-UFFR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CSI-RGFE-300-UFFR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number CSI-RGFE-300-UFFR
Výrobce Linx Technologies
Popis CBL ASSY RP-SMA-UMCC 11.811"
(v amerických dolarech)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Part Number CSI-RGFE-300-UFFR Výrobce Linx Technologies
Popis CBL ASSY RP-SMA-UMCC 11.811" Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 16942 pcs Datový list CSI-RGFE-ccc-UFFR-p
Délka 11.811" (300.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 50 Ohms rod Female to Male
Frekvence - Max 3GHz Funkce -
Detailní popis Cable Assembly Coaxial RP-SMA to UMCC Female to Male 1.13mm OD Coaxial Cable 11.811" (300.00mm) Barva Gray
Typ kabelu 1.13mm OD Coaxial Cable 2. Konektor Ultra Miniature Coaxial Plug, Female Socket, Right Angle