domů > produkty > Sestavy kabelů > Koaxiální kabely (RF) > CSI-RGFE-200-UFFR-B
CSI-RGFE-200-UFFR-B
CSI-RGFE-200-UFFR-B
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CSI-RGFE-200-UFFR-B s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number CSI-RGFE-200-UFFR-B
Výrobce Linx Technologies
Popis CBL ASSY RP-SMA-UMCC 7.874"
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number CSI-RGFE-200-UFFR-B Výrobce Linx Technologies
Popis CBL ASSY RP-SMA-UMCC 7.874" Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 22979 pcs Datový list CSI-RGFE-ccc-UFFR-p
Kategorie Sestavy kabelů Styl RP-SMA to UMCC
Série - Provozní teplota -
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Délka 7.874" (200.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 50 Ohms rod Female to Male
Frekvence - Max 3GHz Funkce -
Detailní popis Cable Assembly Coaxial RP-SMA to UMCC Female to Male 1.13mm OD Coaxial Cable 7.874" (200.00mm) Barva Gray
Typ kabelu 1.13mm OD Coaxial Cable 2. Konektor Ultra Miniature Coaxial Plug, Female Socket, Right Angle