LVM25FVR025E-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LVM25FVR025E-TR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | LVM25FVR025E-TR |
|---|---|
| Výrobce | Ohmite |
| Popis | RES 0.025 OHM 1% 1W 2512 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | LVM25FVR025E-TR | Výrobce | Ohmite |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 0.025 OHM 1% 1W 2512 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 326600 pcs | Datový list | LVM Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±50ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 2512 |
| Velikost / Rozměry | 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) | Série | LVM |
| Režim panel | 25 mOhms | Příkon (W) | 1W |