LVM25FVR050E-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LVM25FVR050E-TR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | LVM25FVR050E-TR |
|---|---|
| Výrobce | Ohmite |
| Popis | RES 0.05 OHM 1% 1W 2512 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 4000 pcs | 8000 pcs | 12000 pcs | 28000 pcs | |
Product parameter
| Part Number | LVM25FVR050E-TR | Výrobce | Ohmite |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 0.05 OHM 1% 1W 2512 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 473857 pcs | Datový list | LVM Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±50ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 2512 |
| Velikost / Rozměry | 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) | Série | LVM |
| Režim panel | 50 mOhms | Příkon (W) | 1W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 2512 (6432 Metric) |
| Ostatní jména | LVM25FVR050ETR | Provozní teplota | -55°C ~ 170°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.035" (0.90mm) | Funkce | Current Sense |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 50 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Foil |