LVM5FB10L0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LVM5FB10L0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | LVM5FB10L0 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 0.01 OHM 5W 1% RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | LVM5FB10L0 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 0.01 OHM 5W 1% RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 92790 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecLVM, NVM, WVM Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | - | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.520" L x 0.382" W (13.21mm x 9.70mm) | Série | LVM |
| Režim panel | 10 mOhms | Příkon (W) | 5W |