domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > 25SGV220M10X10.5
25SGV220M10X10.5
25SGV220M10X10.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 25SGV220M10X10.5 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 25SGV220M10X10.5
Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
(v amerických dolarech)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
5000 pcs12500 pcs25000 pcs
Product parameter
Part Number 25SGV220M10X10.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 25V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm) Série SGV
Ripple Current @ Low Frequency 355mA @ 120Hz hodnocení AEC-Q200
Polarizace - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Radial, Can - SMD Ostatní jména 1189-2434-2
25SGV220M10X10.5-ND
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 220µF Aplikace Automotive