25SGV22M6.3X6.1
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 25SGV22M6.3X6.1 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 25SGV22M6.3X6.1 |
|---|---|
| Výrobce | Rubycon |
| Popis | SMD CAP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 25SGV22M6.3X6.1 | Výrobce | Rubycon |
|---|---|---|---|
| Popis | SMD CAP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 25V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) |
| Velikost / Rozměry | 0.248" Dia (6.30mm) | Série | SGV |
| hodnocení | AEC-Q200 | Polarizace | Polar |
| Paket / krabice | Radial, Can - SMD | Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 24 Weeks | Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Rozestup vývodù | - | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.240" (6.10mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 22µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C | kapacitní | 22µF |