domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > 25SGV33M6.3X6.1
25SGV33M6.3X6.1
25SGV33M6.3X6.1
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 25SGV33M6.3X6.1 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 25SGV33M6.3X6.1
Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Part Number 25SGV33M6.3X6.1 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 25V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm) Série SGV
Ripple Current @ Low Frequency 65mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 97.5mA @ 10kHz
hodnocení AEC-Q200 Polarizace -
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice Radial, Can - SMD
Ostatní jména 1189-2436-1 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 33µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 33µF